O nás

Firma Jana Červená Optik studio byla založena v roce 1992 paní Janou Červenou. Postupným vývojem se podařilo firmu vybavovat moderními přístroji pro kvalitní zpracování brýlových skel a pro vyměřování zraku jsme vybaveni autorefraktometrem a tonometrem ( měření nitroočního tlaku). Od samotného vzniku firmy provádíme měření zraku.

Služby oční optiky  se daří stále rozšiřovat a zdokonalovat nákupem nových moderních přístrojů a vzděláváním všech očních optiků - optometristů, pracujících v naší provozovně. V současnosti má firma tři provozovny, kdy hlavní provozovna Optik studia se nachází v Jeseníku na adrese 28. října 886, vedle divadla. Ve firmě pracují čtyři kvalifikovaní oční optici - optometristé a další personál.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme vždy připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby. Příjemné prostředí a profesionální přístup zaručuje Vaši spokojenost. Dlouhodobé zkušenosti v oboru nám umožňují Vám poskytovat vždy ty nejkvalitnější služby.  Nabízíme širokou nabídku produktů, ze které si vybere opravdu každý. Neváhejte a navštivte naši Optiku. Těšíme se na Vás.

Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci s vaším zrakem? Pak nás neváhejte kontaktovat. tel:584 411 698, mob.+420 731 154 281