O nás

Firma Jana Červená Optik studio byla založena v roce 1992 paní Janou Červenou. Postupným vývojem se dařilo firmu vybavovat moderními přístroji pro kvalitní zpracování brýlových skel. Od samotného vzniku firmy jsme začali provádět také vyměření zraku pro naše klienty.

Tuto službu se daří stále rozšiřovat a zdokonalovat nákupem nových moderních přístrojů a též každoročním vzděláváním všech očních optiků - optometristů, pracujících v naší provozovně. V současnosti má firma tři provozovny, kdy hlavní provozovna se nachází v Jeseníku na adrese 28. října 886, vedle divadla. Ve firmě pracují čtyři kvalifikovaní oční optici - optometristé a další personál.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme vždy připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby. Příjemné prostředí a profesionální personál zaručují Vaši stoprocentní spokojenost. Dlouhodobé zkušenosti v oboru nám umožňují Vám poskytovat vždy ty nejkvalitnější služby. Navíc nabízíme širokou nabídku produktů, ze které si vybere opravdu každý. Neváhejte a navštivte naši Optiku.

Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci s vaším zrakem? Pak nás neváhejte kontaktovat.